Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh
Slovenija 


T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

Informacije za potrošnike: info@paloma.si

VODSTVO DRUŽBE

Centralna pisarna

T: +386 2 6457 103

F: +386 2 6457 108

Predsednik uprave

Tadej GOSAK


Član uprave

Subhi BROŽ


Član uprave

Vladimir KOVÁČ

 

Finance in računovodstvo

Alenka RABUZA

 

Marketing in prodaja

Barbara WUTT

 

Kadri in pravo

Zora KIRBIŠ

 

Nabava in logistika

Robert PAVLETIČ

 

Oskrbna veriga

Nataša IRŠIČ BEDENIK

PRODAJA

PALOMA BLAGOVNA ZNAMKA

Vodja ključnih kupcev Paloma Consumer

Matej Lah
T: +386 2 6457 522
E: matej.lah@paloma.si 


Slovenija

 

Marija Lapi
T: +386 2 6457 204
E: marija.lapi@paloma.si

 

Slavko Golob
T: +386 2 6457 201
E: slavko.golob@paloma.si


Bosna in Hercegovina, Črna Gora

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si


Hrvaška, Srbija, Kosovo, Makedonija

 

Anita Serk
T: +386 2 6457 213
E: anita.serk@paloma.si


Ostale regije

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si

 

Metka Streicher
T: +386 2 6457 218
E: metka.streicher@paloma.si


Tanja Najmajster
T: +386 2 6457 265
E: tanja.najmajster@paloma.si

TRGOVSKE BLAGOVNE ZNAMKE

Marjeta Jančič

T: +386 2 6457 227
E: marjeta.jancic@paloma.si

 

Lidija Kitel
T: +386 2 6457 229
E: lidija.kitel@paloma.si

AWAY FROM HOME

Slovenija & Adria

 

Teja Horvat
T: +386 2 6457 222
E: teja.horvat@paloma.si


Ostala področja

 

Adrijana Brumec
T: +386 2 6457 207
E: adrijana.brumec@paloma.si

B2B - ZVITKI

Helena Gorjup
T: +386 2 6457 235
E: helena.gorjup@paloma.si

MARKETING

Dika Vranc
T: +386 2 6457 262
E: dika.vranc@paloma.si

NABAVA

Zvonka Gorjup
T: +386 2 6457 240
F: +386 2 6457 245
E: zvonka.gorjup@paloma.si

KAKOVOST

Jasna Bauman
T: +386 2 6457 375
E: jasna.bauman@paloma.si

Aktualno

03.03.2017

Brisače Paloma Multi Fun prejele pečat Izbran produkt leta 2017

Brisače Paloma Multi Fun so prejele pečat Izbran produkt leta 2017

PREBERI VEČ

11.01.2017

Nagrajenci nagradne igre Izberite mehkobo in kakovost

Objavljamo srečne nagrajence nagradne igre Izberite mehkobo in kakovost, ki je potekala v trgovinah SPAR in INTERSPAR.

PREBERI VEČ

28.12.2016

Uspešna izvedba dokapitalizacije družbe Paloma v vrednosti 18,2 milijona evrov

Zasebni finančni sklad ECO-INVESTMENT, a.s. je postal 57,2 % lastnik družbe Paloma in bo objavil ponudbo za prevzem.

PREBERI VEČ

29.11.2016

Izberite mehkobo in kakovost - nagradna igra v trgovinah SPAR in INTERSPAR

Do 28. decembra imate čas sodelovati v nagradni igri in se potegovati za ekskluzivne nagrade!

PREBERI VEČ

Kontakt

Paloma d.d.
Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh Slovenija
 
+386 (0)2 6457 100
 

Bodite obveščeni