Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh
Slovenija 


T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

Informacije za potrošnike: info@paloma.si

VODSTVO DRUŽBE

Predsednik uprave

Thomas REIBELT


Član uprave

Subhi BROŽ


Član uprave

Vladimir KOVAČ

 

Finance in računovodstvo

Subhi BROŽ

 

Prodaja

Barbara WUTT

 

Kadri in pravo

Patricija JERMAN RAUŠ

 

Nabava in logistika

Alenka RABUZA

 

Oskrbna veriga

Nataša IRŠIČ BEDENIK

PRODAJA

PALOMA BLAGOVNA ZNAMKA

Vodja ključnih kupcev Paloma Consumer

Matej Lah
T: +386 2 6457 522
E: matej.lah@paloma.si 


Slovenija

 

Marija Lapi
T: +386 2 6457 204
E: marija.lapi@paloma.si

 

Slavko Golob
T: +386 2 6457 201
E: slavko.golob@paloma.si


Bosna in Hercegovina, Črna Gora

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si


Hrvaška, Srbija, Kosovo, Makedonija

 

Anita Serk
T: +386 2 6457 213
E: anita.serk@paloma.si


Ostale regije

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si

 

Metka Streicher
T: +386 2 6457 218
E: metka.streicher@paloma.si


Tanja Najmajster
T: +386 2 6457 265
E: tanja.najmajster@paloma.si

TRGOVSKE BLAGOVNE ZNAMKE

Marjeta Jančič

T: +386 2 6457 227
E: marjeta.jancic@paloma.si

 

Lidija Kitel
T: +386 2 6457 229
E: lidija.kitel@paloma.si

AWAY FROM HOME

Slovenija & Adria

 

Teja Horvat
T: +386 2 6457 222
E: teja.horvat@paloma.si


Ostala področja

 

Adrijana Brumec
T: +386 2 6457 207
E: adrijana.brumec@paloma.si

B2B - ZVITKI

Helena Gorjup
T: +386 2 6457 235
E: helena.gorjup@paloma.si

MARKETING

Gregor Horvat
T: +386 2 6457 262
E: gregor.horvat@paloma.si

NABAVA

Zvonka Gorjup
T: +386 2 6457 240
F: +386 2 6457 245
E: zvonka.gorjup@paloma.si

KAKOVOST

Jasna Bauman
T: +386 2 6457 375
E: jasna.bauman@paloma.si

Aktualno

15.02.2018

Linija robčkov Paloma Sensitive Care: Izbran produkt leta 2018

Linija robčkov Paloma Sensitive Care je prejela največjo svetovno potrošniško-glasovano nagrado za inovacije, novosti in spremembe produktov, Izbran produkt leta 2018.

PREBERI VEČ

05.02.2018

Thomas Reibelt pričel s svojim mandatom kot predsednik uprave družbe Paloma

Paloma nadaljuje z dobrimi prodajnimi rezultati že peto leto zapored in je dosegla 85 milijonov evrov prodaje v zadnjem letu.

PREBERI VEČ

16.01.2018

Izšel je nov katalog Palominih serviet

Oglejte si navdihujočo kolekcijo Palominih serviet.

PREBERI VEČ

09.11.2017

Nagrajenci nagradne igre "Z Junior zmajčki v šoli in doma" v trgovinah Tuš

Objavljamo srečne nagrajence nagradne igre S Palomo v šoli in doma, ki je potekala v trgovinah Mercator.

PREBERI VEČ

Kontakt

Paloma d.d.
Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh Slovenija
 
+386 (0)2 6457 100
 

Bodite obveščeni