Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh
Slovenija 


T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

Verbraucherinformationen: info@paloma.si

UNTERNEHMENSLEITUNG

Zentrale

T: +386 2 6457 103

F: +386 2 6457 108

Vorstandsvorsitzender

Tadej GOSAK


Vorstandmitglieder

Subhi BROŽ


Vorstandmitglieder

Vladimir KOVÁČ


Finanzen und Buchhaltung 

Subhi BROŽ

 

Marketing und Vertrieb

Barbara WUTT

 

Personal und Recht

Zora KIRBIŠ

 

Einkauf und Logistik

Alenka RABUZA

 

Lieferkette

Nataša IRŠIČ BEDENIK

VERTRIEB

MARKENZEICHEN PALOMA

Head of Key Account Management Paloma Consumer

Matej Lah
T: +386 2 6457 522
E: matej.lah@paloma.si 


Slowenien

 

Marija Lapi
T: +386 2 6457 204
E: marija.lapi@paloma.si

 

Slavko Golob
T: +386 2 6457 201
E: slavko.golob@paloma.si


Bosnien und Hercegowina, Montenegro

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si


Kroatien, Serbien, Kosovo, Mazedonien

 

Anita Serk
T: +386 2 6457 213
E: anita.serk@paloma.si


Übrige Regionen

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si

 

Metka Streicher
T: +386 2 6457 218
E: metka.streicher@paloma.si


Tanja Najmajster
T: +386 2 6457 265
E: tanja.najmajster@paloma.si

MARKENZEICHEN

Marjeta Jančič

T: +386 2 6457 227
E: marjeta.jancic@paloma.si

 

Lidija Kitel
T: +386 2 6457 229
E: lidija.kitel@paloma.si

AWAY FROM HOME

Slowenien & Adria

 

Teja Horvat
T: +386 2 6457 222
E: teja.horvat@paloma.si


Ostala področja

 

Adrijana Brumec
T: +386 2 6457 207
E: adrijana.brumec@paloma.si

B2B – MUTTERROLLEN

Helena Gorjup
T: +386 2 6457 235
E: helena.gorjup@paloma.si

MARKETING

Gregor Horvat
T: +386 2 6457 262
E: gregor.horvat@paloma.si

EINKAUF

Zvonka Gorjup
T: +386 2 6457 240
F: +386 2 6457 245
E: zvonka.gorjup@paloma.si

QUALITÄT

Jasna Bauman
T: +386 2 6457 375
E: jasna.bauman@paloma.si

Aktuell

29.07.2016

Skupščina potrdila predlog povečanje osnovnega kapitala

Delničarji so na 26. redni skupščini delničarjev družbe Paloma, d.d. sprejeli sklep o dokapitalizaciji družbe s strani zasebnega finančnega sklada ECO – INVEST, a.s. v višini vrednosti delnice 4,01 evra, investitor bo po izvedeni dokapitalizaciji v skladu z zakonodajo objavil ponudbo za prevzem preostalih delnic.

MEHR LESEN

29.07.2016

Obdarovanje nakupov: S Palomo novim izzivom naproti

V najbližji trgovini Mercator kupite dva akcijska Paloma izdelka iz slike in prejeli boste DARILO - prikupno vrečko za copate.

MEHR LESEN

27.07.2016

Paloma izvedla 1,3 milijonsko investicijo

Paloma izvedla 1,3 milijonsko investicijo za povečanje proizvodnih kapacitet

MEHR LESEN

04.07.2016

Obvestilo o prejetem nasprotnem predlogu skupščine

Obvestilo o prejetem nasprotnem predlogu 26. skupščine delniške družbe Paloma d.d.

MEHR LESEN

Kontakt

Paloma d.d.
Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh Slovenija
 
+386 (0)2 6457 100
 

Informiert werden