Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh
Slovenija 


T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

Verbraucherinformationen: info@paloma.si

UNTERNEHMENSLEITUNG

Vorstandsvorsitzender

Jaroslav FIC


Vorstandmitglieder

Stevan LOMIĆ


Finanzen und Buchhaltung 

Michal BARIČÁK

 

Einkauf

Aleš MASTNAK

 

Marketing und Vertrieb

Iztok ROŠ

 

Personal und Recht

Nataša Sara HARTNER

 

VERTRIEB

MARKENZEICHEN PALOMA

Slowenien

 

Marija Lapi
T: +386 2 6457 204
E: marija.lapi@paloma.si

 

Slavko Golob
T: +386 2 6457 201
E: slavko.golob@paloma.si

 

Kosovo/Albanien

 

Klavdija Vezjak

T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si

 

Kroatien

 

Marko-Rehor Jakus

T: +385 994 727 822

E: Marko-Rehor.Jakus@shpgroup.eu  

 

Bosnien und Hercegowina/Mazedonien

 

Saša Mićić
T: +387 51 332 203
E: Sasa.Micic@shpgroup.eu

 

Serbien/Montenegro

 

Zoran Anđelković
T: +381 65 28 00 121

E: Zoran.Andelkovic@shpgroup.eu  

 

Übrige Regionen

 

Juraj Lokša

T: +421 484 322 444

E: Juraj.Loksa@shpgroup.eu

MARKENZEICHEN

Marjeta Jančič

T: +386 2 6457 227
E: marjeta.jancic@paloma.si

AWAY FROM HOME

Slowenien & Adria

 

Teja Horvat
T: +386 2 6457 222
E: teja.horvat@paloma.si


Ostala področja

 

Adrijana Brumec
T: +386 2 6457 207
E: adrijana.brumec@paloma.si

 

Tanja Najmajster
T: +386 2 6457 265
E: tanja.najmajster@paloma.si

B2B – MUTTERROLLEN

T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

MARKETING

Gregor Horvat
T: +386 2 6457 262
E: gregor.horvat@paloma.si

EINKAUF

Zvonka Gorjup
T: +386 2 6457 240
F: +386 2 6457 245
E: zvonka.gorjup@paloma.si

Aktuell

03.09.2020

Paloma nagrađuje u Konzumu!

MEHR LESEN

15.04.2020

Dobitnici nagradne igre Jeste li ju vidjeli?

Dobitnici nagradne igre su poznati!

MEHR LESEN

29.01.2020

Sudjelujte u nagradnoj igri Jeste li je vidjeli?

Sudjelujte u nagradnoj igri Jeste li je vidjeli?

MEHR LESEN

29.07.2016

Skupščina potrdila predlog povečanje osnovnega kapitala

Delničarji so na 26. redni skupščini delničarjev družbe Paloma, d.d. sprejeli sklep o dokapitalizaciji družbe s strani zasebnega finančnega sklada ECO – INVEST, a.s. v višini vrednosti delnice 4,01 evra, investitor bo po izvedeni dokapitalizaciji v skladu z zakonodajo objavil ponudbo za prevzem preostalih delnic.

MEHR LESEN

Kontakt

Paloma d.d.
Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh Slovenija
 
+386 (0)2 6457 100
 

Folge uns